800 213 213

WELEDA

Základní informace

Lokalita: Celá Česká republika
Kategorie nabídky: Kosmetika
Typ nabídky: Internetový nákup

výše slevy
-20 %
Nabídku můžete uplatnit zde:
www.weleda.cz

Prémiová nabídka


Klientům RBP nabízíme slevu 20 % na celou produkci WELEDA na e-shopu www.weleda.cz

Jak nabídku uplatnit


Zadáním kódu do internetové objednávky. Prémiový kód je: RBP20

O prémiovém partnerovi


Weleda představuje značku vysoce kvalitní přírodní a BIO kosmetiky, která respektuje životní prostředí. Kořeny značky sahají až do roku 1921, tedy brzy oslaví 100 let. V sortimentu najdete více než 140 přípravků pro péči o pokožku celého těla vyrobené z těch nejčistších surovin. Za nejvyšší kvalitu čistě přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky ručí certifikát NATRUE.
 
To, co výrobky společnosti Weleda odlišuje, není jen vysoká kvalita používaných surovin, ale také způsob, jakým s láskou sklízí, destiluje a zpracovává suroviny. Jsou to desetiletí výzkumu a vývoje v oblasti péče o pokožku. Výrobky společnosti Weleda jsou nejen vysoce účinné, ale také oblíbené po celém světě.
Weleda má odvahu projevit starost o naši planetu Zemi a snaží se učinit svět lepším místem pro všechny její obyvatele. Ať už je to prostřednictvím spravedlivého obchodu, biodynamického pěstování nebo zodpovědným využíváním přírodních zdrojů – udržitelnost je součástí weledí filozofie.
Weleda je společnost, která dodržuje etické principy, a proto je testování na zvířatech v rozporu s našimi hodnotami a přesvědčeními.
Objevte i vy přírodní kosmetiku Weleda. I vy jste příroda.


Zákaznický servis:
zákaznická linka: +420 775 577 060
email: office@weleda.cz
WELEDA, spol s r.o.
Lidická 336/28
Praha 5